Draai om je oren
Jazz en meer - Weblog





 


Cd
Steven De bruyn & Jasper Hautekiet - 'Fuzzy Boundaries'

Sabam, 2025

Als Warner Bros een vervolg op 'Once Upon a Time in the West' overweegt kunnen ze niet meer rekenen op de in 2020 overleden Ennio Morricone, maar wél volop ideeën opdoen voor scènes bij twee Belgische soundcreators: Steven De bruyn (chromatische, diatonische & bas-mondharmonica's, electronics, kalimba) en Jasper Hautekiet (contrabas, percussie, piano, sequencers, drummachines, synthesizers).

'Oishii', de opener van hun cd 'Fuzzy Boundaries', klinkt als een muzikale wegwijzer voor wat er nog te wachten staat. Hautekiet zorgt hier voor de percussieve basis, die hij voortzet in 'Rabbit Hole'. Enkel deze twee stukken al zijn niet alleen voor de jazz-and-beyond liefhebbers interessant, maar ook het publiek van popfestivals zal er raad mee weten.

'Sonsopkoms' klinkt zoals de titel aangeeft en behoeft verder geen betoog. Stukken als 'Graze Shot' en 'Tot Ziens' laten veel over aan de verbeeldingskracht van de luisteraar.

'Fuzzy Boundaries' stimuleert niet alleen het luisteren, maar dwingt je op een prettige, onontkoombare manier om hetgeen je hoort om te zetten in persoonlijke gevoelens, beelden, sferen, associaties en ervaringen.

Hoe mooi is dat? Dat is aan u en niet te missen!

Labels: , ,

(Cees van de Ven, 9.3.26) - - [naar boven]


Lees verder in het archief...








Menupagina's:




Jazzpic:
Steven De bruyn

@ PELT JAZZ, 19/02/2026
Foto: Cees van de Ven










Nieuws, tips, suggesties, adverteren, meewerken?
Mail de redactie.